O nas

Happy Kids Party to firma zajmująca się organizacją oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez dla dzieci. Nasi animatorzy zabiorą Państwa pociechy do krainy wesołej, beztroskiej zabawy i wyczarują dla Państwa dzieci świat pełen radości i uśmiechu.

Z największą przyjemnością zorganizujemy nie tylko urodziny czy imieniny dla Twojego dziecka, lecz także inne imprezy okolicznościowe, takie jak mikołajki, andrzejki, bal karnawałowy, Dzień Wiosny, Dzień Dziecka, Halloween, Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne.

Ponadto zajmujemy się organizowaniem tzw. kącików dziecięcych na weselach i komuniach, dzięki którym rodzice maluchów mogą w spokoju celebrować uroczystość, a najmłodsi goście bawić się pod opieką naszych animatorów.

Przygotowujemy zarówno kameralne przyjęcia urodzinowe w Państwa domach, jak i imprezy w restauracjach czy innych lokalach, a także zabawy plenerowe. Zapewniamy catering, dekoracje, opiekę animatora, posiadamy bogaty repertuar gier i zabaw sportowych oraz plastycznych - szczegółowy opis w zakładce "oferta".

Nasza kadra to wykwalifikowani animatorzy kochający pracę z dziećmi, pedagodzy i nauczyciele wychowania fizycznego oraz języków obcych. Znamy przepis na udaną i bezpieczną zabawę, nietuzinkową edukację Twoich dzieci i niezapomnianą rywalizację sportową. Stawiamy na uśmiech i zadowolenie dzieci oraz ich opiekunów.